ОРЕНДА АВТОМОБІЛІВ ДЛЯ ТУРИСТІВ: У ЧОМУ ВИГОДИ?

Орендувати мікроавтобус, автобус або міський автомобіль з метою переміщення туристичної групи найчастіше буває вигідніше та зручніше, ніж користуватися послугами туристичної компанії. Такий варіант забезпечує:

  • свободу пересування;
  • економію часу;
  • економію грошей;
  • швидко та легко адаптовані маршрути;
  • а також можливість вибору такої марки та класу автомобіля, які б влаштовували орендаря за рівнем комфорту та ціною.

Вас не стримує розклад громадського транспорту, графік роботи турфірми. Найнявши автомобіль самостійно, ви самі визначаєте, що і коли подивитися, де і як організувати обід чи вечерю, скільки затриматися на тій чи іншій екскурсії.

Враховуючи той факт, що послуга оренди автобуса (мікроавтобуса), як правило, передбачає водійський супровід, клієнт знімає з себе відповідальність за збереження автомобіля.

Чим ще хороша оренда автомобіля з водієм?

Звичайно, не лише зниженням рівня відповідальності клієнта. Авторитетні компанії, що надають автомобілі напрокат, висувають до своїх водіїв досить високі вимоги. Тут враховується не тільки наявність прав певної категорії, але також фактичний досвід роботи в галузі пасажирських перевезень, стаж водія, стан здоров’я.

Водії компанії «RENT SERVICE GROUP» чудово знають історичні маршрути Києва, вміють оптимально спланувати та розрахувати шлях у години-пік та, таким чином, забезпечити гостям столиці максимально комфортні умови пересування.

Якщо ви приїхали до Києва не з туристичною групою, а індивідуально, з невеликою компанією чи сім’єю, то має сенс скористатися послугою прокату авто з водієм. У такому разі ви забезпечите собі не тільки можливість вільного та досить швидкого переміщення в будь-яку точку столиці, але й невелику екскурсію однією з найдавніших столиць Європи. Адже не секрет, що досвідченим водіям завжди є, що розповісти про рідне місто.

Якщо ви вирішили відмовитися від послуг водія

У такому випадку також не варто особливо турбуватися: практично всі автомобілі компанії «RENT SERVICE GROUP» оснащені навігаційними пристроями і вам, як туристу, слід лише визначитися з маршрутами. Далі, у буквальному значенні, справа техніки.

Однак слід мати на увазі, що для різних видів транспорту існують різні вимоги до віку клієнта-водія та його водійського стажу. Тут визначальними факторами є марка та клас автомобіля. Для автомобілів представницького класу та VIP вимоги дещо вищі, ціна послуги та розмір заставної суми, відповідно, більший.

Наші контакти

Телефон, Telegram, Viber

RENT SERVICE GROUP

м. Київ, вул. Челябінська, 1а

Вкажіть контакти ми зв’яжемося з вами

улица Челябинская, 1а Киев, Киевская область 02002
Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday09:00 – 18:00
+380681774774
+380631774774