Гарантії

Компанія RSG приділяє особливу увагу якісному обслуговуванню кожного клієнта. Ми гарантуємо, що наші автомобілі завжди у відмінному стані, а у випадку поломки швидко забезпечимо заміну. У нас є всі необхідні документи, дозволи та ліцензії для перевезень.

Безкоштовна Доставка Авто

При оренді на термін від 4 днів, клієнти отримують безкоштовний трансфер автомобіля на вибір: доставку або забір у місті протягом робочого часу. За 7-денну оренду – безкоштовний трансфер до/з аеропорту Бориспіль. Наш автопарк включає різноманітні моделі: від стандартних до преміум, мікроавтобусів, електромобілів та броньованих авто.

Кваліфікований Персонал

Ми забезпечуємо точне дотримання термінів доставки та вирішуємо будь-які питання під час оренди. Наші спеціалісти регулярно перевіряють технічний стан машин та оперативно реагують на несправності.

Правила Оплати

Оплата за оренду авто проводиться до початку використання. При необхідності продовження оренди оплата також здійснюється заздалегідь. Щоб уникнути спірних питань перед передачею авто ми фіксуємо його стан.

Умови повернення застави

При замовленні послуги, клієнту необхідно спершу внести заставу, умови повернення якої чітко описані в договорі. Застава швидко повертається клієнту після повернення автомобіля, за умови дотримання правил прокату. У разі внесення застави картою, ми розблокуємо кошти та видаємо чек. Наші клієнти отримують індивідуальний підхід та вигідні умови.

 

Наші контакти

RENT SERVICE GROUP

м. Київ, вул. Челябінська, 1а

Вкажіть контакти ми зв’яжемося з вами

улица Челябинская, 1а Киев, Киевская область 02002
Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday09:00 – 18:00
+380681774774
+380631774774

Довготривала оренда авто

За довгострокової оренди автомобіля запропонуємо особливо вигідні умови.

Дізнайтеся деталі за номером
+38(068)1-774-774
або заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося.