Умови прокату

Трансфер (доставка) машин.
Доставка та прийом автомобілів проводиться у нашому офісі. Можлива також доставка по Києву.
Трансфер авто по Києву — 10-15$
Трансфер авто в Аеропорт — 20-25$
 
Ліміт пробігу авто – 300 км/добу (без водія)

Мінімальний період прокату авто. Мінімальний період оренди автомобіля:

  • без водія – 48 годин (2 доби)
  • з водієм 3 години
Потрібні документи:
  • паспорт
  • ідентифікаційний код (для громадян України)
  • посвідчення водія дійсне на території України
Спосіб оплати:
  • готівковий/безготівковий розрахунок
  • кредитні картки (Visa, MasterCard, Maestro, American Express)
Ціна прокату авто. Тарифи, при оренді автомобіля без водія, включають витрати мастильних матеріалів, ТО, страховку відповідальності перед третіми особами, але не враховують вартість палива. Плата за добу стягується з розрахунку передачі автомобіля у користування клієнту на 24 години.

Страховий депозит, умови платежу. Страховий депозит, залежно від моделі та марки автомобіля, залишається при передачі автомобіля клієнту — наперед. Депозит повертається орендареві при виконанні умов договору відразу ж після повернення автомобіля орендодавцю RSG. При оплаті послуг кредитною карткою сума страхового депозиту блокується на рахунку орендаря згідно договору оренди автомобіля.

Мінімальний вік для оренди автомобіля. За договором страхування мінімальний вік орендаря має бути не менше 21 року. Клієнт повинен пред’явити права водія які видані не менше 3-х років тому і свій паспорт. Водійські права мають бути дійсними на території України. Орендодавець RSG має право відмовити в оформленні договору на прокат автомобіля, у разі якщо вік або водійський стаж клієнта менше ніж той що зазначено в договорі страхування, а так само у разі якщо він має письмове попередження, пов’язане з порушенням ПДР за останні 2 роки.

Використання прокатного автомобіля за межами Києва. Орендар має право використовувати орендований автомобіль за межею міста Київ, для поїздок Україною, без внесення додаткової застави або оплати. У разі виникнення інциденту, аварії, ДТП або пошкодження автомобіля, завдання травм, матеріальних збитків або пограбування, орендар самостійно оплачує всі витрати на необхідне транспортування автомобіля в місто Київ, тимчасове зберігання автомобіля, на тимчасовий дрібний ремонт і т.д. .п.
У можливостях орендодавця RSG в таких випадках лише здійснення інформаційної підтримки клієнта.
Паливо в автопрокаті. Всі автомобілі компанії RSG передаються в оренду з повним баком палива, але паливо не входить у вартість прокату. Виходячи з цього, орендар повинен повернути автомобіль так само з повним баком палива. Якщо клієнт повертає автомобіль з неповним баком, то недостатня кількість оплачується ним за тарифом зазначеним у договорі оренди автомобіля у компанії RSG.
Штрафи та санкції в автопрокаті. У випадках втрати або крадіжки у клієнта документів на машину, ключів, держномера автомобіля, умисного пошкодження коліс автомобіля застава повертається клієнту за вирахуванням суми 100€ (за курсом НБУ, на день оплати) за кожен випадок.

Зверніть увагу! У разі виникнення інциденту, аварії, дорожньо-транспортної пригоди або пошкодження автомобіля, заподіяння травми, матеріальних збитків або пограбування, ОРЕНДАР, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИНИ ЗА ВІД, ЩО МАЄ ВИКЛИКАТИ ПОЛІЦІЮ. Орендар зобов’язаний проінформувати орендодавця про те, що сталося протягом доби. Інакше орендар несе повну відповідальність за те, що сталося.

Наші контакти

RENT SERVICE GROUP

м. Київ, вул. Челябінська, 1а

Вкажіть контакти ми зв’яжемося з вами

улица Челябинская, 1а Киев, Киевская область 02002
Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday09:00 – 18:00
+380681774774
+380631774774

Довготривала оренда авто

За довгострокової оренди автомобіля запропонуємо особливо вигідні умови.

Дізнайтеся деталі за номером
+38(068)1-774-774
або заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося.