ТОП-5 захоплюючих автомобільних маршрутів в Карпатах

Топ захоплюючих автомобільних маршрутів по Карпатах: Відкриття мальовничих трас

Карпати, з їхніми мальовничими пейзажами, гірськими дорогами і затишними селами, пропонують унікальні можливості для автомобільних пригод. У цій статті ми розглянемо топ захоплюючих автомобільних маршрутів, які дозволять вам полюбуватися красою Карпатського регіону і відчути дух пригод.

Отже, який маршрут вибрати для подорожі?

1. Турбаза “Ворохта” – Яремче – Буковель

Цей маршрут пропонує вам проїхати кілька затишних карпатських селищ. Ви стартуєте від турбази “Ворохта” в оточенні гір, потім направляєтеся в Яремче, відоме своїми водоспадами і традиційною карпатською архітектурою. Закінчіть подорож, відвідавши Буковель – відомий гірськолижний курорт, який влітку вражає своєю зеленою красою.

2. Славське – Пилипець – Сонячна гора

Почніть свій маршрут у Славському, звідки вас чекають мальовничі види і можливість податися по горах на автомобілі. Проїхавши через Пилипець, де ви зможете насолодитися чудовими озерами, вируште в бік Сонячної гори. Вершина запропонує вам захоплюючий вид на Карпати.

3. Ділове – Рахів – Синевирське озеро

Подорож почнеться в Діловому, потім ви направитеся в Рахів, відомий своєю культурною багатістю. Завершіть маршрут, відвідавши Синевирське озеро, яке вважається найбільшим озером в Карпатах. Віддайтеся містичній аурі цього місця.

4. Косів – Шевченківська гребля – Говерла

Вирушайте з Косова, проїжджаючи по Шевченківській греблі, насолоджуючись видами на ріку Тиса, і заверште свій шлях, дійшовши до Говерли – найвищої точки України. Цей маршрут запропонує вам не лише красиві види, але і можливість побувати на вершині країни.

5. Ільці – Ворохта – Яблуниця

Подорожуйте від Ільці через Ворохту та Яблуницю, насолоджуючись альпійськими луками і гірськими озерами. Цей маршрут подарує вам спокій і зосередження, поглиблюючись в мальовничу природу Карпат.

Подорожуйте з Ільців через Ворохту та Яблуницю, насолоджуючись альпійськими луками та гірськими озерами. Цей маршрут подарує вам умиротворення та умиротворення, занурившись у мальовничу природу Карпат.

Наші контакти

RENT SERVICE GROUP

м. Київ, вул. Челябінська, 1а

Вкажіть контакти ми зв’яжемося з вами

улица Челябинская, 1а Киев, Киевская область 02002
Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday09:00 – 18:00
+380681774774
+380631774774

Довготривала оренда авто

За довгострокової оренди автомобіля запропонуємо особливо вигідні умови.

Дізнайтеся деталі за номером
+38(068)1-774-774
або заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося.