КОЛИ АВТОМОБІЛЬ НЕ РОЗКІШ, А ЗАСІБ ПЕРЕМІЩЕННЯ?

Приказка про те, що машина – не розкіш, а засіб пересування, давно перетворилася на норму нашого повсякденного життя. В наші дні авто прокат набирає популярності, оскільки люди, які користувалися власним авто щодня, некомфортно почувається, якщо його залізний кінь виходить з ладу.

Проблема може виникнути, якщо власник повинен відмовитися від його використання, якщо має відрядження за межі рідного населеного пункту. Компанія RENT SERVICE GROUP готова запропонувати замовникам орендувати автотранспортний засіб з професійним водієм або без його послуг.

Умови оренди авто

Незважаючи на те, що прокат є простою послугою, вона стає популярною в Україні поступово. Ще років 20 тому важко було навіть подумати, що можна буде зателефонувати в компанію, що займається прокатом транспортних засобів, оформити потрібну документацію, укласти з менеджерами договір і поїхати на орендованому авто.

Прокат автомобілів пов’язаний із виконанням низки умов, прописаних у договорі. Подібними умовами вважаються:

 • термін, коли доступне використання авто;
 • територія, за яку не можна виїжджати;
 • ціна орендованого автомобіля.

Вищезазначені вимоги клієнтів не напружують, тому вони дозволяють приймати його в ділових чи особистих цілях.

Переваги авто прокату в RENT SERVICE GROUP

Якщо доведеться ненадовго виїхати до Києва, слід обрати собі прокат машини з досвідченим водієм. Справа в тому, що незнання місцевості не допоможе швидко пересуватися міськими вулицями. Це може суттєво нашкодити людині, якщо планується зробити одразу кілька справ у різних місцях Києва. Не варто замовляти машину таксі, необхідно просто орендувати авто з водієм, яке можна використовувати максимально довго та економно.

Кожен замовник може бути впевненим у тому, що всі автомобілі в автомобільному парку RENT SERVICE GROUP є безпечними, технічно справними та обслуговуються лише найкваліфікованішими водіями. Досвідчені менеджери зможуть підібрати ідеальну машину в каталозі на офіційному сайті. Якщо замовник не може визначитися з маркою та технічними характеристиками конкретного авто, можна поставити уточнюючі питання по телефонам компанії. Якщо автомобіль орендується на пару днів, замовник має право продовжувати прокат автомобіля необмежену кількість разів.

Коли вибрати прокат авто з водієм?

Оренда авто з водієм має низку переваг, оскільки кожен співробітник компанії RENT SERVICE GROUP досвідчений, має великий стаж водіння та орієнтується у столиці.

Оренда авто в Києві з водієм буде потрібна, якщо:

 • замовник не має посвідчення водія;
 • клієнт не керував транспортним засобом;
 • замовник не орієнтується в столиці;
 • потрібний транспорт для свят та корпоративів;
 • замовник збирається вживати спиртні напої на святі.

Вартість оренди автомобіля з водієм трохи вища, ніж без водія, але переваги є. Оренда машини в Києві змушує виконувати ряд зобов’язань для орендаря та орендодавця.

Деталі прокату машини в RENT SERVICE GROUP

У компанії RENT SERVICE GROUP доступна послуга вибору авто через каталог на інтернет-сайті. Якщо ретельно вивчити каталог, можна підібрати модель з ідеальними технічними характеристиками.

Наші співробітники можуть прояснити питання, що стосуються:

 • комплектації автомобіля;
 • терміна оренди;
 • ціни оренди;
 • провідних акцій та знижок.

Якщо марка машини не має значення, то авто на час буде доступне в будь-якому пункті прокату. Ціна оренди машин у Києві залежатиме від терміну та марки авто, причому, чим довше використовується автомобіль, тим вигіднішою буде вартість прокату. Родзинкою вважається надання знижок або кредиту постійним замовникам. Слід залишити заявку або зв’язатися зі спеціалістом за телефоном, щоб обговорити всі деталі договору.

Наші контакти

Телефон, Telegram, Viber

RENT SERVICE GROUP

м. Київ, вул. Челябінська, 1а

Вкажіть контакти ми зв’яжемося з вами

улица Челябинская, 1а Киев, Киевская область 02002
Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday09:00 – 18:00
+380681774774
+380631774774